Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Truhlář

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 29181020706 | aktuálnost: 29.04.2024

DIMATEX CS, spol. s r.o.

Truhlář

Upřesňující informace

Společnost DIMATEX se zabývá recyklací textilu, výrobou čistících hadrů a výrobou městského mobiliáře.
Náplň práce: příprava výrobků z recyklovaného textilu Retextil - řezání profilů, sestavování městského mobiliáře (lavičky, kryty na kontejnerová stání, stoly, kryty na koše apod.).
Požadujeme: manuální zručnost, pečlivost, spolehlivost, fyzickou zdatnost, ŘP sk. B, VZV.
Pracovní doba od 8:00 do 16:00.
Pracovní poměr nejprve na rok, následně na dobu neurčitou.
Zaměstnanecké výhody: zázemí firmy s tradicí od roku 1991. Stabilní zaměstnání. Nástupní mzda 25.000 Kč hrubého + osobní ohodnocení po zkušební době 6000,-Kč
Benefity - stravenky, dovolená navíc.
Hlásit se e-mailem.

Směnný provoz: Jednosměnný provoz

Požadujeme

Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B Řidičský průkaz - řízení motorových vozíků (VZV)

Mzda: 25 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Stará 24, Stráž nad Nisou, 46001

Region: Liberecký kraj

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity