Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Třídění zásilek, mzda ihned - až 181 Kč/hod #ygQXz

referenční číslo: 661e67453a5a85d1c363e30b | aktuálnost: 29.04.2024

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Jsme česko-slovenská personální společnost s jednou z největších sítí regionálních zastoupení v rámci České a Slovenské republiky. Patříme mezi nejstarší personálně – poradenské společnosti na území bývalého Československa – naše společnost vznikla již v roce 1991 s prvotním záměrem poskytnout kvalitní služby v oblasti brigádnické výpomoci v jednotlivých regionech. Každý měsíc se staráme o více než 3.500 zaměstnanců, které jsme pro zákazníky vyhledali a kteří u nich pracují.

Náplň práce

VYUŽIJ SVŮJ VOLNÝ ČAS a vydělej si pěkné peníze. MZDU můžeš mít na účtu KDYKOLIV SI ŘEKNEŠ! Nastoupit můžeš IHNED, žádné čekání!
Pro známou spediční společnost se sídlem v HOLUBICÍCH (cca 17 km za Brnem směrem na Slavkov) hledáme šikovné brigádníky a brigádnice na třídění, skenování, nakládku a vykládku zásilek. Brigáda je vhodná i pro ŽENY.
K dispozici jsou:
ODPOLEDNÍ směny - 14:00-22:30 od pondělí do pátku
NOČNÍ směny - 21:00-4:00 nebo 22:00-6:30 od neděle do pátku
Na této brigádě je možné pracovat DLOUHODOBĚ (několik měsíců), preferujeme uchazeče s docházkou min. 2x týdně a spolupráci na min. 2 měsíce.
Nástup možný IHNED! Neváhej nás kontaktovat!

Požadujeme

- věk nad 18 let
- nástup IHNED

Nabízíme

- mzda 165 Kč/hod + příplatky dle ZP
- nárok na dovolenou
- doprava autobusem veřejné dopravy ze zastávky Úzká nebo Zvonařka přímo před logistickou halu
- dlouhodobou spolupráci
- výplata záloh na účet kdykoliv (na základě předchozí domluvy)
- VLASTNÍ volbu směn
- stabilní přivýdělek

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Doprava, logistika, Výroba, průmysl, Řemesla, výroba

Pracovní poměr: Brigáda