Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Traktorista-traktoristka /ošetřovatel-ka skotu

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 29283500721 | aktuálnost: 16.05.2024

SOLVIT, s.r.o.

Upřesňující informace

Nástup možný IHNED.
Pracovní náplň: krmení skotu, vyhrnování hnoje, nastýlání stání (pomocí traktoru), ošetřování zvířat, manipulace s dobytkem, mytí a úklid provozu + jiné práce spojené s provozem a jeho údržbou.
Požadujeme: kladný vztah ke zvířatům, dobrou pracovní morálku, spolehlivost, samostatnost a zodpovědnost
Vhodné pro absolventy.
První kontakt telefonicky, e-mailem nebo osobně v době 7.00 - 15.30 (Staroholická 398, Holice).

Směnný provoz: Nepřetržitý provoz

Požadujeme

Řidičský průkaz - řízení traktorů - skupina T

Mzda: 30 000 - 35 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Staroholická 398, Holice, 53401

Region: Pardubický kraj

Obor: Zemědělství, lesnictví

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Základní

Vhodné pro: Absolventy, Cizince