Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

TOP brigáda ve skladu Slezské Předměstí, 170 Kč/hod #84qWl

referenční číslo: 6643204017e55f340aa7e951 | aktuálnost: 28.05.2024

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Jsme česko-slovenská personální společnost s jednou z největších sítí regionálních zastoupení v rámci České a Slovenské republiky. Patříme mezi nejstarší personálně – poradenské společnosti na území bývalého Československa – naše společnost vznikla již v roce 1991 s prvotním záměrem poskytnout kvalitní služby v oblasti brigádnické výpomoci v jednotlivých regionech. Každý měsíc se staráme o více než 3.500 zaměstnanců, které jsme pro zákazníky vyhledali a kteří u nich pracují.

Náplň práce

Hledáš přivýdělek ke svému zaměstnání, studiu nebo podnikání? Máš možnost docházet v ranních hodinách? Tak hledáme právě tebe!
Na Slezském Předměstí otevíráme nový sklad pro doručovací boxy a hledáme brigádníky na výpomoc s jejich vykládkou a nakládkou. Čas začátku směn se mohou měnit dle příjezdu kontejneru s boxy, délka směny 8 hodin. Dny docházky si plánuješ dle tvojí potřeby, upřednostňujeme však uchazeče, kteří se mohou termínům vykládek a nakládek přizpůsobit.
Náplní práce je manipulace se zbožím s využitím čtečky a další potřebná manipulace s balíky. Vzhledem k fyzické náročnosti je tato pozice určena spíše pro muže.
Místo výkonu práce: Hradec Králové - Slezské Předměstí

Požadujeme

- plnoletost

Nabízíme

- mzdu 170 Kč/hod
- příplatky za směny o víkendu, ve svátek a v noci
- plánování docházky dle tvých možností
- výplata záloh ze mzdy i několikrát do týdne
- možnost dlouhodobé brigády
- vybavení veškerými ochrannými pracovními pomůckami

Region: Královéhradecký kraj

Obor: Doprava, logistika, Řemesla, výroba

Pracovní poměr: Brigáda