Typ nabídky

Minimální mzda

Top brigáda v zahradním centru, výplata až 192 Kč/h #ICkRc

referenční číslo: 6613c15731db27671c7441c6 | aktuálnost: 23.04.2024

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Jsme česko-slovenská personální společnost s jednou z největších sítí regionálních zastoupení v rámci České a Slovenské republiky. Patříme mezi nejstarší personálně – poradenské společnosti na území bývalého Československa – naše společnost vznikla již v roce 1991 s prvotním záměrem poskytnout kvalitní služby v oblasti brigádnické výpomoci v jednotlivých regionech. Každý měsíc se staráme o více než 3.500 zaměstnanců, které jsme pro zákazníky vyhledali a kteří u nich pracují.

Náplň práce

Máte rádi přírodu, rostliny a pracovat rukama? Věříme, že pečování o rostliny je jednou z nejlepších forem sebepéče. Přidejte se k nám na pozici, kde budete starat o naše zelené ostrůvky, zalévat a rovnat naše rostliny a zaručit, že budou vždy vypadat svěže a zdravě. Ale to není všechno, bude také součástí Vašeho úkolu rovnat a vybalovat naše lehké zboží a udržovat obchod čistý a upravený.
Přijďte pracovat do příjemného prostředí, kde je každý den něco nového. Pracovní doba je přizpůsobená otevíracím hodinám naší prodejny, od 07:30 nebo 08:00 do 20:00, se směnami od pondělí do neděle.
Co se týče mzdy, nabízíme 192 Kč/hod. A to ještě není všechno! Za práci o víkendu dostanete příplatek 10% a za státní svátky se vaše mzda zdvojnásobí! Tak neváhejte a připojte se k nám. Na rostliny čeká vaše pozornost a péče. Vítáme všechny zájemce, kteří mají chuť do práce a milují rostliny stejně jako my!
Místo výkonu práce dle tvého výběru - Prosek nebo Ruzyně.

Požadujeme

- spolehlivost
- pracovitost
- zkušenost s touto prací výhodou

Nabízíme

- mzdu 192 Kč/hod + příplatky dle zákoníku práce
- pravidelný výplatní termín
- možnost čerpání záloh
- příjemné pracovní prostředí

Region: Praha

Obor: Obchod, prodej, nákup, Zemědělství, lesnictví, Řemesla, výroba

Pracovní poměr: Brigáda