Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Tiskař/ka - nástup možný ihned (30-38.000 Kč)

referenční číslo: 56667 | aktuálnost: 17.05.2024

Advantage Consulting, s.r.o.

Právě ses vyučil/a tiskařem a hledáš uplatnění? Nebo máš za sebou praxi v tomto oboru? Jsi šikovný/á, manuálně zručný/á a rychle se učíš novým věcem? Paráda!

Pošli mi životopis a ucházej se o pracovní pozici:
TISKAŘ/KA - NÁSTUP MOŽNÝ IHNED (30-38.000 Kč)

Náplň práce

  • Příprava a kontrola tiskových forem, barev a materiálů
  • Obsluha, řízení a seřizování tiskových strojů a automatů
  • Čištění, ošetřování a údržba tiskových zařízení
  • Tisk a upravování zabarvení tisku
  • Odstraňování drobných závad při tisku
  • Vstupní, průběžná a výstupní kontrola kvality tiskovin

Požadujeme

  • Min. výuční list - ideálně v oboru tiskař
  • Praxi na obdobné pozici (výhodou)
  • Schopnost rychle se učit novým věcem
  • Manuální zručnost
  • Ochotu pracovat na 2 směny

Nabízíme

  • Příspěvek na PP / ŽP
  • Příspěvek na dopravu
  • Příspěvek na stravování
  • Roční bonusy
  • Pracovní oblečení
  • Práci v mladém, přátelském kolektivu
  • Práci v denním režimu
  • Volné víkendy
  • Lokalitu: okres Blansko

Mzda: 30 000 - 38 000 Kč / měsíc

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Média, polygrafie, Řemesla, výroba