Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Testovací inženýr, Vsetín

referenční číslo: 50264 | aktuálnost: 27.04.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Máte zkušenost s prací na projektech nejlépe v oblasti vývoje v odvětví automotive? Máte také znalosti z oblasti elektra a AJ pro Vás není problém? Nebo jste absolvent a máte chuť na sobě pracovat a profesně růst.
Testování komponentů v oblasti termomanagementu elektromobilů, s podílem mechatronických systémů (aktuátory, pumpy, sensory) Vyhodnocování technických požadavků zákazníka, aktivní komunikace se zákazníkem při odsouhlasení požadavků Plánování testů (DVP&R), úzká spolupráce s oddělením vývoje Definice a nastavení testů, provádění testů a tvorba protokolů Prezentace výsledků testů, představení zákazníkovi, součinnosti při řešení neshod Aktivní účast na projektu (specifikace, D-FMEA, životopisy produktů, změnové řízení) Tvorba specifikací pro nová zkušební zařízení, výběrová řízení, koordinace dodávek a uvedení do provozu Součinnost při industrializaci produktů

Požadujeme

SŠ / VŠ technického směru (elektrotechnika, mechatronika, měřící technika) Praxe v automobilovém průmyslu a zkušenosti s validací E/E komponentů výhodou Zkušenosti se SW / HW nástroji pro řízení zkoušek, sběr a vyhodnocení dat (např. Vector CANoe, LabVIEW, National Instruments) výhodou Znalost komunikace na principech CAN, LIN výhodou Odbornou způsobilost v elektrotechnice dle NV č. 194/2022 Sb (dříve vyhláška 50/1978 Sb.) Znalos MS Office Znalost AJ na komunikativní úrovni ŘP sk. B, ochota cestovat V rámci zaškolení možnost delšího pobytu v centrále v Německu Technické myšlení, kreativita, manuální zručnost, preciznost, odpovědnost

Nabízíme

Dlouhodobé uplatnění v nadnárodní firmě Zajímavou a pestrou práci v přátelském kolektivu Příležitost pro další vzdělávání a rozvoj Jazykové kurzy na pracovišti zdarma 5 týdnů dovolené a 7,5 hodinová pracovní doba Poukázky na volnočasové aktivity Pravidelné roční bonusy a odměny ve výši 13. platu (dle hospodaření společnosti) Příspěvek na firemní stravování Firemní akce a aktivity pro zaměstnance i rodinné příslušníky
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Zlínský kraj

Obor: Technika, elektrotechnika