Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Testovací elektro pracant (od 34.000 KČ)

referenční číslo: 54885 | aktuálnost: 27.04.2024

Advantage Consulting, s.r.o.

Máte zkušenost s elektrickou montáží a testováním strojů? Platnou vyhlášku 50? Pokud ano, pošlete mi aktuální životopis, ozvu se zpět.
Výrobní firma hledá TESTOVACÍ ELEKTRO PRACANTY.

Náplň práce

  • Elektrické testování vyrobených strojů a dalších komponentů
  • Elektromontáže strojů a zařízení + jejich kontrola
  • Komunikace napříč firmou i v zahraničí
  • Práce na 1 směnu

Požadujeme

  • Min. SOU elektro obor nutností
  • Praxe na podobné pozici výhodou – strojírenská, kabelárenská firma
  • Nutná orientace ve výkresové – elektro dokumentaci – denní využití
  • Aj nebo Nj na komunikativní úrovni – komunikace s firmou v Německu
  • Manuální zručnost

Nabízíme

  • Mzda od 34.000 Kč + pravidelné navyšování
  • Pravidelné příspěvky (penzijko, stravenky, roční prémie …)
  • Cafeterie a mnoho dalšího
  • Čisté pracovní prostředí
  • Místo výkonu práce v Nymburku

Mzda: 34 000 - 35 000 Kč / měsíc

Region: Středočeský kraj

Obor: Technika, elektrotechnika