Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Tester výrobků (25 - 33 000 Kč)

referenční číslo: 52544 | aktuálnost: 27.04.2024

Advantage Consulting, s.r.o.

Hledáme Testera našich výrobků! Orientujete se ve výkresové dokumentaci a jste ochotný pracovat na směny? ANO? Pak nám zašlete svůj Životopis a staňte se naším Testerem výrobků!

Náplň práce

  • Testování a kontrola kvality našich výrobků. Budeš odpovědný, že k našim zákazníkům přijdou výrobky v nejvyšší kvalitě.
  • Pokud výrobky nebudou v pořádku, tak se mrkneš, kde se co pokazilo a případně to opravíš.
  • Budeš provádět i diagnostiku
  • Pro ujištění, že je výrobek v brilantním stavu, tak použiješ kvalitářská měřidla a pošleš výrobek dál
  • Pro kontrolu pracuješ neustále s výkresovou dokumentací

Požadujeme

  • SŠ/SOU technického směru
  • Orientace ve výkresové dokumentaci
  • Ochota pracovat na 3 směny (ranní/odpolední/noční) 8 hodin

Nabízíme

  • 25 dní dovolené pro zasloužený odpočinek
  • Sickdays, jelikož víme, že nemoc a nevolnost si nevybírá vhodný čas
  • 13. plat, jako odměna ta tvoji dokonale odvedenou práci
  • Stravenky, abyste byli stále plní sil
  • Benefitní karta, protože myslíme na Váš zdravý životní styl
  • Kariérní růst, protože u nás se nestojí na jednom místě
  • Místo výkonu práce: Nýřany

Mzda: 25 000 - 33 000 Kč / měsíc

Region: Plzeňský kraj

Obor: Výroba, průmysl, Kvalita, kontrola jakosti, Řemesla, výroba