Typ nabídky

Minimální mzda

Test inženýr SW Ostrava

referenční číslo: 43184 | aktuálnost: 03.08.2023

Advantage Consulting, s.r.o.

Chcete se stát součástí vývojového centra pro bezkontaktní systémy a využívat nejmodernější technologie? Práce na různých projektech v mezinárodním týmu pro Vás není problém?

Pak hledáme právě Vás!

Nadnárodní technologická společnost hledá posilu do svého R&D týmu na pozici:

TEST INŽENÝR SW Ostrava

Náplň práce

  • nastavování metod a procesů pro testování SW pro vývoj bezkontaktních systémů
  • tvorba a příprava testů pro SW
  • manuální a automatické testování SW
  • využití základního programování v C nebo Python

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • mírně pokročilou znalost anglického jazyka (nebát se mluvit)
  • zkušenosti s testováním SW (alespoň při škole)
  • alespoň základní znalost programování v C nebo Python

Nabízíme

  • přístup k nejmodernějším technologiím
  • roční odměny
  • týden dovolené navíc
  • stravenky
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • příspěvek na dopravu
  • možnost home office
  • sick days
  • systém Kafeterie
  • termín nástupu: IHNED (nebo dle potřeby)
  • místo výkonu práce: Ostrava

Mzda: 45 000 - 65 000 Kč / měsíc

Region: Moravskoslezský kraj