Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Tesař

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 29058000747 | aktuálnost: 07.05.2024

Zoo Brno a stanice zájmových činností, příspěvková organizace

Tesař

Upřesňující informace

Náplň práce: Provádění truhlářských stavebních prací a dalších běžných truhlářských prací; Samostatná odborná práce při odstraňování závad; Odborné práce ve výrobě dřevěných výrobků; Zhotovování transportních beden a zařízení; Výroba, opravy a údržba šubrů, klecí, plotů, krmítek v expozicích; Tesařské a stolařské práce včetně oprav nábytku; Řízení elektrovozíku. Požadavky: Řidičský průkazk skupiny B je podmínkou. Samostatnost, spolehlivost, zodpovědnost. .Bližší info na https://www.zoobrno.cz/o-zoo-brno/volna-mista/tesar
25 dnů dovolené, 5 dnů zdravotního volna, příspěvek na stravování

Směnný provoz: Pružná pracovní doba

Mzda: 19 700 - 25 290 Kč / měsíc

Místo pracoviště: U zoologické zahrady 147/46, Brno, 63500

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Stavebnictví, projekce, architektura

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity