Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Telefonista/ka - asistent/ka

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 29205880739 | aktuálnost: 29.04.2024

Vestta BOZP s.r.o.

Upřesňující informace

NÁPLŇ PRÁCE: navolávání schůzek pro obchodní manažery v oblasti BOZP a PO, práce s PC, práce s mapou, vyhledávání nových kontaktů, administrativní činnost (např. příprava a třídění dokumentace, jejich kompletace). Pracovní doba 8 - 16:30 hod.
POŽADUJEME: středoškolské vzdělání, znalost 1 světového jazyka, perfektní znalost práce na PC, Excel, komunikativnost, pečlivost, chuť pracovat v týmu, pozitivní přístup, aktivní řešení požadavků klientů, ovládání multitaskingu, spolehlivost, zaměření na výsledek, výhodou: praxe v callcentru, aktivní kontakt s klientem.
NABÍZÍME: dobré platové ohodnocení, zajímavé bonusy, přátelské pracovní prostředí a neustálou podporu kolegů, firemní teambuildingy.
PRVNÍ KONTAKT: telefonicky na čísle 606 618 708 mezi 8-16 hod, své nabídky zašlete včetně strukturovaného životopisu s fotografií emailem na adresu bednarova@vesttabozp.cz.

Směnný provoz: Jednosměnný provoz

Požadujeme

Práce s PC

Mzda: 25 000 - 35 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Mostní 55/23, Valašské Meziříčí,

Region: Zlínský kraj

Obor: Administrativa

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Maturita