Typ nabídky

Minimální mzda

Technologický projektant v zemědělství

referenční číslo: 52791 | aktuálnost: 07.04.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Rozšiřujeme tým, kde budete mít prostor pro modernizaci zemědělských postupů.
komunikace a jednání se zákazníkem v rámci realizace zakázky příprava návrhu technologického projektu (projekt umístění technologií do zemědělských staveb - chov skotu, prasat, drůbeže) - do problematiky zaučíme, není potřeba mít předchozí zkušenosti spolupráce s dalšími technologickými i stavebními projektanty dohled nad realizací zakázky

Požadujeme

SŠ zemědělského nebo strojního směru znalost práce v AutoCAD 2D řidičský průkaz sk. B – aktivní řidič vše vás rádi naučíme a zaškolení je u nás samozřejmostí

Nabízíme

finanční ohodnocení od 35.000 Kč (ujednání na osobním pohovoru) zaměstnanecké výhody možnost odborného růstu
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Jihočeský kraj

Obor: Technika, elektrotechnika