Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Technologický garant - Pardubice, Jihlava

referenční číslo: 53314 | aktuálnost: 26.04.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Pro našeho klienta, který poskytuje IT služby (cloudové systémy, IT infrastruktura, digitalizace průmyslu, bezpečnost, umělé inteligence a další) pro velké hráče na trhu hledáme zkušeného kolegu na pozici Technický garant (ICT). Budete komunikační osobou mezi klientem a vývojem.
Technická podpora obchodnímu oddělení Zastřešování technických požadavků klienta, návrh řešení až po schválení finální podoby produktu/služby Tvorba technických podkladů (nabídky, smlouvy) v rámci obchodních aktivit Komunikace s klienty v rámci technických požadavků, možnosti dalšího prodeje u stávajících klientů (nové verze, nové řešení apod.)

Požadujeme

Praxe v oblasti ICT na technické pozici Odborná znalost infrastrukturních nebo aplikačních řešení Zkušenost v jednání se zákazníky nebo obchodními partnery ŘP B- aktivní řidič AJ- pasivní znalost

Nabízíme

Služební automobil i k soukromému využití 5 týdnů dovolené, volno při pracovních výročích Cafeterie – příspěvek 12.000 Kč/rok Příspěvek na penzijní připojištění Firemní a společenské akce Jazykové vzdělávání a osobní rozvoj
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Pardubický kraj

Obor: IT - prodej a služby