Typ nabídky

Minimální mzda

Technolog/-žka

referenční číslo: 52627 | aktuálnost: 31.03.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Hledáme technologa pro emobilitu! Jako technolog se zaměřením na elektromobilitu máte jedinečnou příležitost ovlivnit budoucnost dopravy. Vaše role bude spočívat v navrhování a implementaci inovativních technologií pro E-mobilitu.
Připravovat, plánovat a zavádět nové výrobní linky a zařízení Spolupracovat v projektových týmech při zavádění nových generací produktů E-mobility Optimalizovat výrobní procesy s ohledem na kvalitu, dodávky a náklady Provádět analýzy chyb a posuzovat jejich vliv, včetně plánování a provádění opatření Provádět analýzy způsobilosti strojů a procesů Zavádět racionalizační projekty v rámci mezinárodní výrobní sítě

Požadujeme

VŠ strojírenského zaměření, popř. SŠ strojírenského zaměření s praxí v oboru (strojírenství, elektrotechnika) Komunikativní znalost anglického, popř. německého jazyka Pečlivost při plnění úkolů, komunikační dovednosti Schopnost zátěže a týmové práce Ochota učit se nové věci

Nabízíme

Nástupní mzda 40.500 – 50.500 Kč + příplatky dle zákoníku práce Náborový příspěvek 70.000 Kč 13. a 14. plat Pružná pracovní doba, možnost využití Home office Závodní stravování (oběd od 18,50 Kč) 5 týdnů dovolené Nástup přímo do kmene Příspěvek do Cafeterie (9 000 Kč/rok) Sportovního aktivity zdarma (plavání, bruslení) Penzijní příspěvek Smlouva na HPP a na dobu neurčitou Práce v moderní výrobě
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Mzda: 40 500 - 50 500 Kč / měsíc

Region: Kraj Vysočina

Obor: Automobilový průmysl, Technika, elektrotechnika, Výroba, průmysl