Typ nabídky

Minimální mzda

Technolog výroby s home office

referenční číslo: 40604 | aktuálnost: 09.12.2022

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Do stabilní automotive společnosti plné skvělých lidí hledáme nového člena/členku týmu technologie do stávající výroby i nových projektů. Místo výkonu práce: Choceň
samostatně nebo ve spolupráci s kolegy budete tvořit technologické normy a postupy ve výrobě  optimalizace postupů výroby, zajištění technické dokumentace spolupráce s kolegy ze zahraničí na vývoji participace na jednoúčelových strojních zařízeních podpora při tvorbě kalkulací normování práce a tvorba kusovníků komunikace v anglickém jazyce

Požadujeme

zkušenosti z automotive na technické pozici komunikativní znalost AJ (např. mírně pokročilá s ochotou se vzdělávat)  znalost výrobní dokumentace a výrobních metodik

Nabízíme

možnost home office pár dní v měsíci 5 týdnů dovolené příspěvek na volnočasové aktivity, penzijní připojištění finanční odměny – roční prémie, životní jubilea, narození miminka výhodné telefonní tarify pro celou vaši rodinu možnost navštěvovat firemní kurzy AJ společné akce a teambuildingy
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Pardubický kraj

Obor: Administrativa, Bezpečnost, ostraha, Technika, elektrotechnika, Řemesla, výroba