Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Technolog výroby s AJ - elektrotechnické vzdělání!

referenční číslo: 54639 | aktuálnost: 03.06.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

zpracování dokumentace jednání s dodavateli strojních zařízení stavba a úprava strojních zařízení a výroba vzorků měření elektroakustických parametrů podpora výroby

Požadujeme

SŠ/VŠ elektrotechnického směru způsobilost v elektrotechnice podmínkou min. Vyhl. 50/6 zkušenosti s automatizací a programování PLC, průmyslových robotů čtení pneumatických schémat znalost čtení technické dokumentace znalost anglického jazyka na úrovni komunikativní B1

Nabízíme

zázemí silné výrobní společnosti 13. mzda, odměny stravenkový paušál příspěvek na dopravu do práce příspěvek na penzijní pojištění 5 týdenní dovolená věrnostní odměna náborový příspěvek 10 000 Kč Flexipass v hodnotě 2 000 Kč
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Zlínský kraj

Obor: Výroba, průmysl