Typ nabídky

Minimální mzda

Technolog výroby - rozpočtář (H4183)

referenční číslo: 59bf9649babecf628727cd14 | aktuálnost: 30.01.2018

Personal Consult s.r.o.

Náplň práce

Zpracování technologických postupů dle výrobního programu, spolupráce s oddělením konstrukce a výroby.
Hlavní výrobní oblasti jsou svařované konstrukce strojů, zařízení včetně opracování, ocelové konstrukce potrubních systémů pro technologická zařízení a ocelové konstrukce podpěrných konstrukcí pro technologická zařízení. Vše včetně provádění povrchových úprav.

Požadujeme

M/Ž, SŠ technického směru, praxe v oboru technologie a znalost tvorby rozpočtů ve strojírenské výrobě (obrábění, svařování, zámečnictví), samostatnost

Nabízíme

práce ve strojírenské výrobní společnosti, finanční ohodnocení dohodou dle zkušeností cca 28tis. Kč, dodatková dovolená

Místo pracoviště: Hradec Králové,

Region: Královéhradecký kraj

Obor: Strojírenství

Profese: rozpočtář/kalkulant, technolog, technolog ve strojírenství, technolog výroby

Pracovní poměr: Plný úvazek

Délka prac poměru: Na dobu neurčitou

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Maturita

Benefity: Dovolená 5 týdnů