Typ nabídky

Minimální mzda

Technolog - vhodné pro absolventy (40-50.000 Kč)

referenční číslo: 39776 | aktuálnost: 24.05.2023

Advantage Consulting, s.r.o.

Máte předešlou praxi jako technolog nebo jste absolventech vysoké školy s technickým zaměřením? Ovládáte komunikativně angličtinu nebo němčinu pro denní práci? Hledáte pracovní změnu? Pokud ano, dejte nám o sobě vědět a zašlete svůj strukturovaný životopis!

Mezinárodní výrobní společnost hledá do svého týmu novou posilu na pozici:
TECHNOLOG - VHODNÉ PRO ABSOLVENTY (40-50.000 Kč)

Náplň práce

  • Odpovědnost za množství a kvalitu výrobků
  • Koordinace výroby s objednávkami
  • Řižní a zpracování technologických postupů
  • Realizace změn
  • Organizace a zlepšování výrobního procesu
  • Spolupráce na chystaných opravách strojů

Požadujeme

  • Ideálně VŠ vzdělání technického směru
  • Zkušenost z obaĺasti technologie zpracování dřeva
  • Komunikativní znalost angličtiny nebo němčiny
  • Organizační schopnosti
  • Samostatnost, komunikativnost, proaktivní přístup

Nabízíme

  • Bonus/Prémie
  • Náborový příspěvek
  • Docházkový bonus
  • Dotované stravování
  • Přátelské prostředí
  • Firemní akce
  • Nástup možný: IHNED
  • Místo výkonu práce: Jihlavsko

Mzda: 40 000 - 50 000 Kč / měsíc

Region: Kraj Vysočina

Obor: Výroba, průmysl, Strojírenství