Typ nabídky

Minimální mzda

Technolog ve výrobě

referenční číslo: 39017 | aktuálnost: 06.06.2023

Advantage Consulting, s.r.o.

Zajímá Vás práce v oblasti výroby a montáže komponentů a máte již zkušenosti jako Technolog? Vyznáte se v technické dokumentaci? Chce své schopnosti dále rozvíjet a pracovat v mezinárodní společnosti? Anglický pro Vás není překážkou?

Pak je to šance přímo pro Vás!

Mezinárodní společnost zabývající se vývojem a výrobou komponentů pro trakční techniku, hledá posilu do týmu na pozici:

TECHNOLOG VE VÝROBĚ

Náplň práce

  • kontrola a úprava dokumentace před spuštěním výroby
  • nastavování a vylepšování pracovních postupů v oddělení montáže
  • optimalizace technologických procesů a výroby
  • školení zaměstnanců
  • spolupráce při plánování výroby

Požadujeme

  • min. SOU/SŠ technického směru – elektro výhodou
  • pracovní zkušenosti na obdobné pozici
  • orientaci ve výkresové dokumentaci a elektro schématech
  • AJ ideálně na komunikativní úrovni – komunikace se zahraničními kolegy
  • ŘP skupiny B – aktivní řidič

Nabízíme

  • 5 týdnů dovolené
  • Příspěvky na jazykové vzdělávání a odborné kurzy
  • Stravenky
  • Příspěvek na dopravu
  • Firemní akce a teambuildingy
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Termín nástupu: IHNED nebo dohodou
  • Místo výkonu zaměstnání: Praha

Mzda: 40 000 - 45 000 Kč / měsíc

Region: Praha

Obor: Strojírenství