Typ nabídky

Minimální mzda

Technolog/validační specialista

referenční číslo: 1637425993 | aktuálnost: 07.04.2024

PŘEDVÝBĚR.CZ s. r. o.

Pro našeho klienta, společnost nabízející širokou škálu služeb v oblasti výzkumu a vývoje výrobních procesů, působící v oblasti výroby aktivních farmaceutických substancí pro rentgenkontrastní látky a další léčiva. Hledáme vhodné kandidáty na pozici Technolog/validační specialista.

Náplň práce:

  • Příprava a zpracování procesní a čistící validace
  • Příprava a zpracování kvalifikace zařízení
  • Vypracování interní dokumentace, Validační master plán
  • Komunikace s dodavateli zařízení, výběr vhodného zařízení včetně materiálu
  • Zavádění vývojových preparátů do výroby a zlepšování kvality výroby preparátů

Požadujeme:

  • VŠ – farmaceutického, technického nebo přírodovědeckého směru
  • Angličtina na komunikativní úrovni
  • Znalost Správné výrobní praxe
  • Proaktivní přístup, ochota učit se novým věcem, schopnost osvojit si efektivně nové poznatky a aplikovat je v praxi, důslednost, pečlivost, asertivita

Nabízíme:

  • Motivující práci s možností dalšího profesního růstu
  • Systém zaměstnaneckých benefitů - 5 týdnů dovolené, příspěvek na závodní stravování, Benefit karta
  • Kurzy anglického jazyka
  • Home office – jeden den v týdnu
  • Místo výkonu práce: Praha – Modřany

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Požadované jazykové znalosti

Anglický

Místo pracoviště: Praha,

Region: Praha

Obor: Kvalita, kontrola jakosti, Výroba, průmysl, Zdravotnictví, sociální služby, farmacie

Profese: odborný asistent ve výzkumu a vývoji, vědecko výzkumný pracovník, technolog výroby, kontrolor, kvalitář

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Bakalářské

Benefity: Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Závodní stravování, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Možnost občasné práce z domova