Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Technolog v potravinářství i pro absolventy

referenční číslo: 53746 | aktuálnost: 29.04.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Hledám technologa do potravinářského průmyslu, který je týmovým hráčem. Jsi zodpovědný a pečlivost je Tvoje silná stránka? Tak to budeš právě Ty, který by měl doplnit zavedený tým technologů.
Zabezpečovat kvalitu výborního procesu z technologického pohledu Řídit proces sanitace Zabezpečovat správnou úpravu vody Účast na projektech týkajících se technologie výroby Participovat na vytváření plánu HACCP Řídit proces SPC Spolupracovat na vývoji nových produktů

Požadujeme

VŠ vzdělání v oboru potravinářství, chemie, biotechnologie nebo bezpečnost a kontrola potravin Používáš nástroje MS Office - Word, Excel a PowerPoint Rád pracuješ v týmu, ale umíš úkoly řešit i samostatně Budeme se na tebe moci spolehnout, jsi pečlivý Znalost anglického jazyka bude výhodou, ale ne nutností Rádi zaučíme a do svých řad přijmeme i čerstvé absolventy Jsi aktivní řidič, průkaz sk. B

Nabízíme

Práci v moderním prostředí a pokrokové technolgie Do práce jen na ranní směny Týden dovolené navíc Příspěvek na stravování ale i na dopravu Odměnu při pracovních výročích Motivující finanční ohodnocení Mimořádné odměny Společné firemní akce
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Středočeský kraj

Obor: Výroba, průmysl