Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Technolog v potravinářství (až 50 tisíc + 13. Plat)

referenční číslo: 53522 | aktuálnost: 29.04.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Máte v kapse diplom z potravinářství či chemie a poohlížíte se po zajímavé práci, kde uplatníte své znalosti? Nabízíme dobře placenou pozici ve stabilní firmě, se kterou se pojí řada bonusů a benefitů. Pošlete nám životopis a staňte se jedním z nás.
Zastřešíte výrobu po technologické stránce Řídíte analýzu a chemickou úpravu vstupních surovin, aby splňovaly parametry Organizujete mikrobiologické analýzy a spolupracujete s kvalitou Účastníte se jednání s dodavateli

Požadujeme

VOŠ/VŠ zaměřená na potravinářství či chemii Znalost systému HACCP (je bonus) Praxe je bonus, ale dáme šanci i absolventovi

Nabízíme

Mzdu až 50 tisíc 13. platy 5 týdnů dovolené Sick day navíc Pružný začátek a konec pracovní doby Příspěvek na dopravu Příspěvky na sport Práci ve stabilní firmě a přátelském týmu
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Mzda: 40 000 - 50 000 Kč / měsíc

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: Výroba, průmysl