Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Technolog v plastařině (okolo 60.000 Kč)

referenční číslo: 50325 | aktuálnost: 27.04.2024

Advantage Consulting, s.r.o.

Chcete spolupracovat na projektech na zavádění nových výrobků? Výborně, to jste náš člověk!

Prosperující výrobní společnost hledá kolegu/kolegyni na pozici:

TECHNOLOG V PLASTAŘINĚ (okolo 60.000 Kč)

Náplň práce

  • Projektové řízení návrhu nových výrobků
  • Zpracování podkladů pro poptávkové řízení
  • Příprava výroby nových výrobků a procesů
  • Zavádění nových technologií
  • Odpovědnost za technickou dokumentaci
  • Podílení se na optimalizaci výroby

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • Praxi na obdobné pozici - NUTNÁ ZKUŠENOST SE VSTŘIKOLISY
  • Znalost anglického jazyka na středně pokročilé úrovni
  • Znalost prostředí plastařiny výhodou

Nabízíme

  • 25 dní dovolené
  • Pružnou pracovní dobu
  • Příspěvek na penzijní a životní pojištění
  • Příspěvek na volnočasové aktivity
  • Mobilní telefon, notebook
  • Místo výkonu práce: Kroměřížsko

Mzda: 50 000 - 65 000 Kč / měsíc

Region: Zlínský kraj

Obor: Strojírenství