Typ nabídky

Minimální mzda

Technolog tváření

referenční číslo: 52731 | aktuálnost: 25.04.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Pro tradiční výrobní společnost s dlouhou historií hledám nového kolegu do technického oddělení na pozici Technologa. Uvítáme jak absolventy VŠ v oboru zpracování kovů, tak i středoškoláky s praxí - pokud Vás zajímá stabilita s možností růstu (časem i na vedoucí pozici), zašlete Váš životopis a poté se domluvíme na dalších detailech! Náplň práce: zhodnocení zákaznických požadavků a dokumentace řešení proveditelnosti a příprava vzorků návrh materiálů a technologických postupů zajištění přípravků a další příprava výroby zhodnocení výrobního procesu z hlediska efektivity a kvality komunikace napříč společností (obchod, konstrukce, výroba atd.)

Požadujeme

SŠ/VŠ vzdělání v oblasti zpracování (tváření) kovů praxe na obdobné pozici nebo aktivní zájem o obor dobrá orientace v technické dokumentaci AJ alespoň na pasivní úrovni (čtení) řp. B pečlivost a schopnost týmové práce inovativní přístup, schopnost hledat řešení

Nabízíme

stabilní zaměstnání ve fajn kolektivu možnost kariérního růstu 25 dnů dovolené + sickdays dotované stravné příspěvek na penzijko a životko zvýhodněné volání Pokud Vás nabídka zaujala, reagujte prosím přes "odpovědět"
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Mzda: 30 000 - 45 000 Kč / měsíc

Region: Pardubický kraj

Obor: Řemesla, výroba, Výroba, průmysl