Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Technolog/technoložka do slévárny

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 29108600797 | aktuálnost: 29.04.2024

KASI FOUNDRY a.s.

Upřesňující informace

Nástup možný IHNED.
Náplň práce:
- dohled nad technologií výroby, spolupráce s vývojovým oddělením
- návrhy vtokových soustav, vytváření a aktualizace výrobní dokumentace
- práce v ERP systému
- drobné konstrukční práce v SW Inventor
- tvorba a kontrola dodržování výrobních postupů
- využití 3D SW simulace plnění
Požadujeme:
- umění číst výrobní dokumentace
- samostatnost a schopnost pracovat v týmu, znalost NJ nebo AJ výhodou
První kontakt e-mailem.

Směnný provoz: Jednosměnný provoz

Požadujeme

Práce s PC - textový editor (Word) MS OfficePHP_EOLPráce s PC - tabulkový procesor (Excel) Práce s PC - internet a elektronická pošta Práce s PC - jiné znalost programu Inventor (Solidworks)PHP_EOL

Mzda: 36 500 - 44 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Průmyslová 490, Chvaletice, 53312

Region: Pardubický kraj

Obor: Strojírenství

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Maturita