Typ nabídky

Minimální mzda

Technolog / technoložka, chemik / chemička - vodohospodář / vodohospodářka

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 28974180719 | aktuálnost: 27.04.2024

EKO - CONTAINER SERVICE, s.r.o.

Upřesňující informace

Kontakt zasláním životopisu na e-mail iveta.musilova@ecs-obaly.cz.

Požadujeme:
- samostatnost, ochotu se učit a rozvíjet v technologické oblasti
- znalost práce na PC.
Náplň práce:
- tvorba a kontrola technologických postupů čištění obalů
- spolupráce s výrobou
- tvorba a kontrola postupů pro čištění oplachových vod a jejich opětovné použití
- obsluha čističky a provádění rozborů oplachových vod
- provádění záznamů.

Směnný provoz: Jednosměnný provoz

Požadujeme

Práce s PC

Mzda: 30 000 - 40 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Za Drahou 189, Týniště nad Orlicí,

Region: Královéhradecký kraj

Obor: Potravinářství a chemie

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Maturita