Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Technolog/technoložka

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 28936780720 | aktuálnost: 29.04.2024

Explosia a.s.

Upřesňující informace

Nástup možný IHNED.
Pracovní náplň:
- technologický dozor nad výrobou a zkouškami
- tvorba a aktualizace výrobní, technické a technologické dokumentace
- tvorba technické dokumentace k novým výrobkům
- navrhování změn schválených technický podmínek
Požadavky:
- SŠ nebo VŠ - chemický nebo technický obor
- pracovitost, komunikatovnost, pečlivost, spolehlivost, tvořivost a chuť se učit nové poznatky
Zaměstnanecké výhody:
- odměny - čtvrtletní, roční, při pracovním a životním výročí, za doporučení nového zaměstnance 7 000 Kč, zkrácená pracovní doba 7,5 h., příspěvek na penzijní připojištění 900 Kč měsíčně, očkování proti chřipce a klíšťové encefalitidě, příspěvek na dětské aktivity, Multisport karta, poukázky unišek, zvýhodněné ceny na lázně
Vhodné pro absolventy.
První kontakt e-mailem nebo telefonicky.

Směnný provoz: Jednosměnný provoz

Poznámka k jazykovým znalostem: výhodou

Požadujeme

Práce s PC profesionální znalost PHP_EOLPráce s PC - textový editor (Word) MS OfficePHP_EOLPráce s PC - tabulkový procesor (Excel) Práce s PC - internet a elektronická pošta Práce s PC - Windows Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Požadované jazykové znalosti

Anglický

Mzda: 40 000 - 45 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: 107, Pardubice, 53002

Region: Pardubický kraj

Obor: Potravinářství a chemie

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Maturita

Vhodné pro: Absolventy