Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Technolog strojař - Říčany

referenční číslo: 54204 | aktuálnost: 16.05.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Náš klient se věnuje výrobě mechanismů pro zvedání a vyklápění nádob na komunální i průmyslový odpad – známých pod označením vyklápěče. Tyto mechanismy jsou montovány na různé druhy vozidel sloužících k odvozu odpadů. Firemní kultura podporuje tvořivost a rozvoj zaměstnanců, což přímo přispívá k celkovému úspěchu společnosti. Firma je známá svou spolehlivostí a vynikající zákaznickou podporou, která zajišťuje, že jejich systémy jsou neustále aktualizovány a efektivní.
Provedení analýzy proveditelnosti na základě technických výkresů Vytváření a aktualizace technologických procesů a materiálových rozpočtů Sestavování instrukcí pro pracovní postupy Stanovování norem pro pracovní časy Účast na schůzkách týkajících se návrhu a funkčního testování nástrojů Řešení neshodných dílů Pracoviště Praha Říčany

Požadujeme

Středoškolské nebo vyšší vzdělání v technickém oboru Minimálně 3 roky odborné zkušenosti v oblasti strojírenství Výhodou je aktivní znalost německého nebo anglického jazyka Dobrá znalost práce na PC, zejména MS Office Týmový hráč, schopnost samostatné práce, spolehlivost a důkladnost Kreativní a analytické myšlení Dobré komunikační dovednosti

Nabízíme

Nadstandardní finanční ohodnocení Kvartální bonusy Dotované stravování ve firemní jídelně Příspěvky na aktivity spojené se sportem a kulturou (6.000,- Kč ročně) Bezplatné volání pro rodinné příslušníky a zvýhodněné tarify Možnosti dalšího vzdělávání a profesního růstu Účast na pravidelných firemních akcích
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Praha

Obor: Výroba, průmysl

Pracovní poměr: Plný úvazek

Oblíbené nabídky (64)