Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Technolog s angličtinou | Novojičínsko

referenční číslo: 53929 | aktuálnost: 03.05.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Pro strojírenskou společnost na Novojičínsku hledám kandidáta na pozici technologa se schopností překládat technickou dokumentaci z angličtiny do češtiny a naopak.
Překlad, zpracování a tvorba technických podkladů od dodavatelů v cizím jazyce Komunikace s dodavateli v cizím jazyce Tvorba návodů na obsluhu a vytváření technologických postupů pro údržbu techniky včetně grafického vyobrazení (foto, obrázky z 3D modelu zpracované v CorelDRAW) Tvorba obrázkových technologických postupů, tvorba podkladů pro školení zákazníka, tvorba technických podmínek pro výrobu Spolupráce s konstrukcí strojní, elektro a výrobou Účast na technických jednáních

Požadujeme

Minimálně středoškolské vzdělání Znalost AJ min. úroveň C1, znalost dalších cizích jazyků výhodou Znalost MS Office Znalost práce v Adobe Acrobat, CorelDRAW Znalost programů Teamcenter, Teamcenter Visualization, Rapid Author, Solid Edge, KeyShot, QAD, TPV2000 výhodou Řidičský průkaz sk.B Zkušenosti s tvorbou videozáznamů výhodou Odpovědný přístup k práci, samostatnost

Nabízíme

Týden dovolené navíc Pružná pracovní doba Příspěvek na penzijní připojištění Dotované závodní stravování Příspěvek na dopravu Příspěvky na životní jubilea, výročí apod. Cafeterie Možnost kariérního růstu Zkrácená pracovní doba na 7,5 h Závodní preventivní péče, volnočasové aktivity
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: Doprava, logistika