Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Technolog-programátor CNC

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 20170680715 | aktuálnost: 27.04.2024

MOTOR JIKOV Fostron a.s.

Upřesňující informace

Pracovní náplň: vytváří programy pro tvarové frézování a vrtání na CNC obráběcích strojích, spolupracuje s konstruktéry, technology a výrobou.
Místo výkonu práce: České Budějovice.
Nástup: ihned.
Zkušební doba: 3 měsíce.
Požadujeme: SŠ/VŠ strojírenského zaměření (strojírenská technologie, obrábění výhodou), znalost AJ pasivně, praxe v oboru výhodou, uživatelsky PC, CAD/CAM, ŘP skupiny "B", loajálnost vůči firmě, technickou odbornost, spolehlivost, znalost technického kreslení, základní znalost CAD/CAM.
Nabízíme: práci na moderních CNC obráběcích strojích a zařízeních, práci se špičkovým výpočetním systémem, možnost dalšího vzdělávání a zvyšování kvalifikace, dobré platové podmínky včetně systému odměn.
Zaměstnanecké benefity: 5 týdnů dovolené, odměny za pracovní věrnost firmě, příspěvek na penzijní připojištění, sociální výpomoc v mimořádných životních situacích, bezúročné půjčky na bytové účely, příspěvek na závodní stravování.

Směnný provoz: Jednosměnný provoz

Místo pracoviště: Kněžskodvorská 2277/26, České Budějovice, 37004

Region: Jihočeský kraj

Obor: Strojírenství

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Maturita

Vhodné pro: Absolventy