Typ nabídky

Minimální mzda

Technolog pro výzkum a vývoj

referenční číslo: 53147 | aktuálnost: 20.04.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Máte chemické vzdělání? Máte pro chemii cit a zapálení? Pokud cítíte, že máte potenciál vést 6ti členný tým a řídit chemický výzkum a vývoj společnosti, tak mi napište, pošlete svůj životopis a pobavíme se nad možnostmi. Místo výkonu práce Roudnice nad Labem.
řídit chemický výzkum a vývoj společnosti zavádět nové poznatky vývoje a výzkumu do provozní praxe, zároveň potřeby pro nechemické výstupy vývoje spolupráce s ostatními sekcemi při realizaci investičních a údržbových prací

Požadujeme

SŠ/VŠ chemického směru AJ úroveň středně pokročilá, běžná komunikace praxe s vedením týmu výhodou

Nabízíme

práci na plný úvazek ve stabilní společnosti příjemné pracovní prostředí po zkušební době mzdové bonusy po zaučení možnost služebního auta pracovní smlouva na dobu určitou 1 rok, poté na dobu neurčitou 25 dnů dovolené obědy na pracovišti příspěvek na penzijní připojištění nástup možný ihned pracovní doba 7-15 hod
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Ústecký kraj

Obor: Výroba, průmysl