Typ nabídky

Minimální mzda

Technolog přípravy výroby (svařovna / montáž), Vsetín

referenční číslo: 52544 | aktuálnost: 28.03.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Máte zkušenosti se zaváděním nových technologií a produktů ve výrobě? Máte zkušenosti s montážními stroji či linkami? Jste samostatná osoba a máte tah na branku? Chcete se dále vzdělávat a profesně růst? Máte zájem pracovat v mezinárodní společnosti a při své práci využívat i cizí jazyk? Hledáme technology přípravy výroby pro oddělení svařování a montáže.
Spolupráce s projektovým týmem při vývoji nových produktů Návrhy a schvalování výrobních procesů a montážních linek Příprava kalkulací a cenových nabídek Technologická příprava výroby - specifikace výrobních postupů a zařízení Spolupráce na vývoji technologických / procesních řešení s dodavateli strojů Příprava P-FMEA Spolupráce na rozmístění pracovišť a definici vnitřní logistiky / Návrh a implementace nových postupů a technologií v oblasti svařování dílů Tvorba výrobně-technické dokumentace Spolupráce při výrobě vzorků a jejich testování Koordinace příprav a stavby nových výrobních zařízení/linek Rozjezd nových projektů a předání do sériové výroby

Požadujeme

Vzdělání technického směru (strojní/elektro) Praxi na pozici technologa ve výrobní společnosti, praxe na obdobné pozici výhodou / Relevantní praxe a znalosti v oboru svařování, praxe na obdobné pozici výhodou Komunikativní znalost AJ, NJ výhodou – komunikace s kolegy ze zahraničí Samostatnou práci na PC (MS Office, SAP) Velmi dobrá orientace v technické dokumentaci Pečlivost, přesnost, flexibilita, spolehlivost, komunikativnost, nasazení Iniciativnost a samostatnost Základní znalost projektového vedení výhodou

Nabízíme

Zaměstnání ve stabilní společnosti Vzdělávání a příležitost k rozvoji, možnost spolupráce na novém projektu Pružnou pracovní dobu 25 dnů dovolené Jazykové kurzy hrazené zaměstnavatelem Dotované závodní stravování Roční a věrnostní bonusy Po domluvě s vedoucím možnost home-office Možnost nástupu IHNED nebo dohodou Místo výkonu zaměstnání: Vsetín
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Zlínský kraj

Obor: Výroba, průmysl