Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Technolog - pouze ranní směna

referenční číslo: 54014 | aktuálnost: 03.05.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Pro našeho klienta, menší výrobní společnost v blízkosti Plzně, nyní hledáme šikovného Technologa (možno i absolvent VŠ strojní). Pokud hledáte novou pracovní výzvu, budeme se těšit na Váš životopis.
zpracování technologických postupů a kontrolních plánů předepisování materiálu a tvorba výkresů polotovarů drobné konstrukční práce kompletace zakázek do výroby

Požadujeme

strojní vzdělání možno i absolvent VŠ bez praxe znalost AutoCAD výhodou znalost třískového obrábění kovů

Nabízíme

mzda - nástup 40 000 Kč kariérní růst po zapracování týden dovolené navíc penzijní připojištění dotované stravování zázemí menší přátelské společnosti firemní akce
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Mzda: 40 000 - 40 000 Kč / měsíc

Region: Plzeňský kraj

Obor: Výroba, průmysl