Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Technolog | Liberec

referenční číslo: 53357 | aktuálnost: 26.04.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Hledám zkušeného technologa se schopností přinášet inovativní řešení ve výrobě.
hodnocení vyrobitelnosti výrobků, stanovování technologických postupů, definice výrobních operací a stanovení časů operací, zajištění přípravy výroby, kalkulace cen výrobků, realizace projektů s cílem snížení nákladů.

Požadujeme

SŠ/VŠ vzdělání technického směru, zkušenosti na obdobné pozici, znalost čtení výkresové dokumentace, anglický jazyk pro komunikaci se zahraničními pobočkami, proaktivita, samostatnost, komunikativnost a analytické myšlení.

Nabízíme

rodinný charakter firmy s individuálním přístupem, pružná pracovní doba, příspěvek na stravování 180 Kč/den, příspěvek na dopravu, Multisport karta a další benefity, nové zázemí firmy v Liberci.
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Liberecký kraj

Obor: Výroba, průmysl