Typ nabídky

Minimální mzda

Technolog - i junior, pružná prac. doba+bonusy #KgZh6

referenční číslo: 65e06c48d2e3b0da9fead266 | aktuálnost: 30.03.2024

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Jsme česko-slovenská personální společnost s jednou z největších sítí regionálních zastoupení v rámci České a Slovenské republiky. Patříme mezi nejstarší personálně – poradenské společnosti na území bývalého Československa – naše společnost vznikla již v roce 1991 s prvotním záměrem poskytnout kvalitní služby v oblasti brigádnické výpomoci v jednotlivých regionech. Každý měsíc se staráme o více než 3.500 zaměstnanců, které jsme pro zákazníky vyhledali a kteří u nich pracují.

Náplň práce

Orientujete se v technické dokumentaci a hledáte novou výzvu, při které využijete svoji znalost angličtiny? Tak se přidejte do prostředí plného inovací a rozvíjejte svou kariéru v příjemném pracovním prostředí perspektivní společnosti. Rádi přijmeme kolegu/kolegyni, který/á má chuť a schopnost přinášet nové technologie do výrobního procesu. Na oplátku nabízíme pružnou prac. dobu, dopravné a mnoho dalšího!
A co bude Vaší náplní práce?
- Tvorba technologické dokumentace pro techniku hlubotisku, flexotisku, coatingu,...
- Technická podpora zákazníků, vývoj technologických řešení s dodavateli
- Příprava a řízení testů
Místo výkonu práce: Nový Bydžov

Požadujeme

- Vzdělání technického směru
- Komunikativní znalost AJ (psanou i mluvenou)
- Alespoň krátkou praxi na podobné pozici

Nabízíme

- Zajímavou mzdu s možností dalšího navýšení
- Pružnou pracovní dobu s pevným jádrem (9-14)
- Štědrý příspěvek na dojíždění (cca 120 Kč/den podle počtu km)
- Prémie – až 15 % (měsíční prémie ze základní mzdy)
- Benefitní systém Cafeterie
- Příspěvek na závodní stravování/stravenky
- 5 týdnů dovolené
- Odměny za životní a pracovní výročí
- Jistotu zaměstnání a férový přístup

Mzda: 38 000 - 47 200 Kč / měsíc

Region: Královéhradecký kraj

Obor: Strojírenství, Technika, elektrotechnika, Výroba, průmysl

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity