Typ nabídky

Minimální mzda

Technolog - i junior, flexi pracovní doba, prémie #p1lWy

referenční číslo: 65fae96139954a446b2831fd | aktuálnost: 19.04.2024

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Jsme česko-slovenská personální společnost s jednou z největších sítí regionálních zastoupení v rámci České a Slovenské republiky. Patříme mezi nejstarší personálně – poradenské společnosti na území bývalého Československa – naše společnost vznikla již v roce 1991 s prvotním záměrem poskytnout kvalitní služby v oblasti brigádnické výpomoci v jednotlivých regionech. Každý měsíc se staráme o více než 3.500 zaměstnanců, které jsme pro zákazníky vyhledali a kteří u nich pracují.

Náplň práce

Orientujete se v technické dokumentaci a hledáte novou výzvu, při které využijete svoji znalost angličtiny? Pak se přidejte do prostředí plného inovací a rozvíjejte svou kariéru v příjemném pracovním prostředí perspektivní společnosti. Rádi přijmeme fajn kolegu/kolegyni, který/á má chuť a schopnost přinášet nové technologie do výrobního procesu. Na oplátku nabízíme pružnou prac. dobu, možnost neustálého rozvoje, služební notebook a mnoho dalšího.
Náplň práce:
• Příprava tech. dokumentace k výrobkům
• Dohled nad kvalitou výroby
• Prezentace a přednášky na obchodních jednáních spolu s kolegy

Požadujeme

• SŠ/VŠ vzdělání technického směru
• Znalost anglického jazyka na komunikativní úrovni
• Spolehlivost, samostatnost a komunikaci

Nabízíme

• 25 dní dovolené
• 10% měsíční prémie
• Firemní notebook a telefon
• Služební auto v případě pracovních cest
• Příspěvek na penzijní připojištění
• Elektronická stravenková karta
• Benefitní karta s příspěvkem 1 500 Kč čtvrtletně
• Zkušený kolektiv a stabilní zázemí
• Školení pro osobní rozvoj
• Občerstvení na pracovišti

Mzda: 36 000 - 45 000 Kč / měsíc

Region: Ústecký kraj

Obor: Strojírenství, Technika, elektrotechnika, Výroba, průmysl

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Maturita