Typ nabídky

Minimální mzda

Technolog elektro - vhodné i pro juniory

referenční číslo: 52938 | aktuálnost: 12.04.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

zpracovávat technologické postupy pro montáž a zapojení elektrovýzbroje schvalovat novou výkresovou dokumentaci a schémata vypracovávat postupy a technologické návodky pro montáž určovat pracoviště, strojní zařízení, nástroje a přípravky k operacím stanovovat časy jednotlivých operací (normy) vytvářet požadavky na přípravky a měřidla zapracovávat operace technické kontroly do postupů vytvářet technologické kusovníky k jednotlivým operacím

Požadujeme

SŠ nebo VŠ se zaměřením elektro praxe v oboru elektrotechnologie znalost práce s výkresovou dokumentací odborná způsobilost - vyhl. 50/78 Sb. orientace v normách EN, ČSN, TNŽ, UIC (výhodou)

Nabízíme

Práce bez presčasu, pouze na ranní směně od 6:00 do 14:00 1000 Kč měsíčně na penzi či životní pojištění Bonusy navíc 5 týdnů dovolené Pravidelně rostoucí mzda Stravenky a příspěvky do kafeterie Podpora dalšího vzdělávání a růstu (jazykové a odborné kurzy)
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Olomoucký kraj

Obor: Technika, elektrotechnika