Typ nabídky

Minimální mzda

Technolog do výroby junior m/ž - flexibilní pracovní doba (33-40.000 Kč)

referenční číslo: 44689 | aktuálnost: 27.04.2024

Advantage Consulting, s.r.o.

Hledáte novou pracovní výzvu? Máte ukončené technické vzdělání? Vyznáte se v technické dokumentaci? Tak nám zašlete svůj životopis a staňte součástí týmu:

TECHNOLOG DO VÝROBY JUNIOR M/Ž - FLEXIBILNÍ PRACOVNÍ DOBA (33-40.000 Kč)

Náplň práce

  • Testování výrobků
  • Zpracování technologických postupů
  • Tvorba technické dokumentace
  • Spolupráce s kolegy
  • Účast na zlepšování výrobního procesu
  • Reporting

Požadujeme

  • Vzdělání technického směru
  • Znalost CAD systému
  • Dobrou orientaci ve výkresové a projektové
    dokumentaci
  • Chuť učit se nové věci

Nabízíme

  • Možnost osobního i kariérního růstu
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na penzijní připojištění či životní
    pojištění
  • Věrnostní prémie
  • Místo výkonu práce: Okres: Ústí nad Orlicí

Mzda: 33 000 - 40 000 Kč / měsíc

Region: Pardubický kraj

Obor: Strojírenství