Typ nabídky

Minimální mzda

Technolog do výroby - i absolventi! (45-50.000 Kč)

referenční číslo: 43010 | aktuálnost: 06.09.2023

Advantage Consulting, s.r.o.

Máte technické vzdělání? Dorozumíte se anglicky? Pokud ano, zašlete nám Váš životopis!

Moderní a dynamická společnost hledá do svého týmu posilu na pozici:
TECHNOLOG DO VÝROBY - I ABSOLVENTI! (45-50.000 Kč)

Náplň práce

  • Testování výrobků
  • Zpracování technologických postupů
  • Poskytování technické podpory zákazníkům
  • Tvorba technické dokumentace
  • Spolupráce s kolegy
  • Účast na zlepšování výrobního procesu
  • Reporting

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání technického směru
  • Anglický jazyk - komunikativní úroveň
  • Praxe na obdobné pozici vítána
  • Orientaci v technické dokumentaci výhodou

Nabízíme

  • 25 dní dovolené
  • Sickdays
  • Bonusy/prémie
  • Příspěvek na sport a rekreaci
  • Příspěvek na penzijní pojištění
  • Stravenky
  • Nástup možný: IHNED
  • Místo výkonu práce: Trutnovsko

Mzda: 45 000 - 50 000 Kč / měsíc

Region: Královéhradecký kraj

Obor: Technika, elektrotechnika, Strojírenství