Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Technolog

referenční číslo: 53962 | aktuálnost: 03.05.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Technolog

Náplň práce

optimalizace výrobní linky procesů výroby řízení a analýza chyb ve výrobním procesu zodpovědnost za výrobní proces s cílem snížení chybovosti příprava a úprava technické dokumentace školení a dokumentace svařovacích postupů

Požadujeme

střední škola nebo vyšší odborná znalost výrobních technologií znalost výkresů a čtení z nich znalost požadavků IATF16949 anglický jazyk - mezinárodní společnost, využití na denní bázi MS Office, odolnost vůči stresu, ochota učit se nové věci

Nabízíme

účastnit se v mezinárodní společnosti rozjezdu nového projektu zaměřený na elektromobilitu zajímavé finanční ohodnocení, dle zkušeností bonusy a prémie příspěvek na stravování (60 Kč/den) příspěvek na dopravu příjemné pracovní prostředí možnost kariérního růstu
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Mzda: 55 000 - 65 000 Kč / měsíc

Region: Středočeský kraj

Obor: Výroba, průmysl