Typ nabídky

Minimální mzda

Technik zabezpečovacích systémů

referenční číslo: 20871 | aktuálnost: 23.05.2019

Advantage Consulting, s.r.o.

Nudí tě stereotypní práce na jednom místě? Rád sedíš za volantem a nebojíš se setkat se zákazníky? Hledáš firmu s českými kořeny, kde tě nebudou zatěžovat angličtinou? Máš vzdělání v elektro oboru a znáš slaboproud? Pak by tohle mohla být ta pravá práce pro tebe, nečekej a pošli mi svůj životopis!

Česká firma, která funguje bez problému již 30 let, a která se zabývá bezpečnostními systémy, softwarovým vývojem, MaR či elektroinstalacemi, hledá parťáky na pozici:

TECHNIK ZABEZPEČOVACÍCH SYSTÉMŮ (27–30.000 Kč)

Náplň práce

  • servisování bezpečnostních systémů (požární a bezpečnostní čidla)
  • údržba stávajících zařízení
  • instalace nových systémů
  • jednání a kontakt se zákazníky

Požadujeme

  • SOU/SŠ elektro
  • spolehlivého řidiče – sk. B
  • vyhlášku 50/78 Sb.
  • zkušenosti s bezpečnostními systémy – výhodou
  • samostatnost i zápal pro tým

Nabízíme

  • zaměstnání ve firmě, kterou založili Češi
  • moderní prostředí ve stabilní firmě
  • možnost podílet se na rozvoji firmy
  • pokud budeš dobrý, dostaneš služební auto i k osobním účelům
  • volné víkendy
  • lokalita: oblast Prahy nebo Kladna

Mzda: 27 000 - 30 000 Kč / měsíc

Region: Praha, Středočeský kraj

Obor: Technika, elektrotechnika, Automobilový průmysl