Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Technik výstavby FVE

referenční číslo: 53307 | aktuálnost: 26.04.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Chcete být součástí rodinné a rychle rostoucí společnosti? Do společnosti působící v oblasti projekce, výstavby a servisu energetických distribučních sítí hledáme technika pro výstavbu FVE.
dohled a vedení přiděleného týmu montážních techniků montáž a zprovoznění elektrické části FVE servis již instalovaných FVE kontrola provedení práce, dodržování technologických postupů a bezpečnosti porovnání již provedených montáží s projektovou dokumentací cestování po stavbách v rámci ČR

Požadujeme

zkušenosti s montážemi FVE vzdělání v oboru elektro nařízení vlády č.194/2022 Sb. (možnost dodělat) Řp sk. B schopnost orientace v projektové dokumentaci

Nabízíme

prostředí rodinné firmy týden dovolené navíc vzdělávací kurzy a školení slevy na firemní služby příspěvek na sport a kulturu
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Středočeský kraj

Obor: Technika, elektrotechnika