Typ nabídky

Minimální mzda

Technik vysokého napětí (42 - 50 000 Kč)

referenční číslo: 43709 | aktuálnost: 09.06.2023

Advantage Consulting, s.r.o.

Vlastníte vyhlášku 50 Sb. alespoň 6? Jste ochotný pracovat na 12hodinové směny? Chcete pracovat pro zaměstnavatele, který si Váš bude vážit a zahrne Vás hromadou benefitů? ANO? Pak nám zašlete svůj Životopis!

Náplň práce

  • Zajištění plynulého chodu rozvoden
  • Spolupráce s kolegy
  • Obsluha zařízení pro rozvodnu
  • Administrativa
  • Evidence

Požadujeme

  • SŠ elektro
  • Vyhláška 50/78 Sb. § 6 - do i nad 1000V
  • Ochota pracovat na 12 hodinové směny (krátký/dlouhý týden)

Nabízíme

  • NÁBOROVÝ BONUS 50 000 Kč
  • Příspěvek na dopravu
  • Odměny/Prémie
  • 5 týdnů dovolené
  • Vzdělávací kurzy
  • Relokační příspěvek
  • Stravenky
  • Místo výkonu práce: Hošťka

Mzda: 42 000 - 50 000 Kč / měsíc

Region: Ústecký kraj

Obor: Řemesla, výroba, Technika, elektrotechnika, Automobilový průmysl