Typ nabídky

Minimální mzda

Technik výroby | 2 směny | měsíční mzda 35 000 Kč

referenční číslo: 52743 | aktuálnost: 05.04.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Získejte zajímavou práci v rozvíjející se společnosti, pracovní poměr na dobu neurčitou, možnost kariérního postupu nebo služební cesty do zahraničí.
obsluha montážních zařízení a automatických strojů dodržování kvality výroby a technologických postupů plánování výroby provádění analýzy reklamací vytváření návrhů pro změny vyhodnocování efektivity přidělených strojů

Požadujeme

SOU nebo SŠ technického směru orientaci ve výkresové dokumentaci zkušenosti s údržbou a seřizováním strojů analytické schopnosti

Nabízíme

měsíční mzda 30 000 Kč měsíční bonus 3 300 Kč příspěvek na stravování 115 Kč/den příplatek za odpolední směnu 30 Kč/hod. měsíční příspěvek 500 Kč k penzijnímu připojištění 5 týdnů dovolené 13. mzda
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Jihočeský kraj

Obor: Výroba, průmysl