Typ nabídky

Minimální mzda

Technik ve strojírenství - RANNÍ směna (až 35 tisíc)

referenční číslo: 45134 | aktuálnost: 12.06.2023

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Máte šikovné ruce a chcete pracovat v tradiční české strojírenské firmě v Olomouci? Hledáme posilu našeho výrobního týmu a oceníme každého, kdo se někdy potkal s ručním obráběním, ať třeba na frézce, brusce, konvenční obráběčce apod. U nás budete pracovat ve skvělém kolektivu a pouze na ranní směnu. Těšíme se na váš životopis.
Budete pracovat na obráběčce Práce podle technických výkresů Jen ranní směna

Požadujeme

Praxe s ručním obráběním Čtení technických výkresů Šikovnost, zručnost

Nabízíme

Mzda až 35 tisíc Volno navíc Flexibilní začátek a konec pracovní doby Příspěvek na penzi Stravenky Příspěvek na vzdělávání a kurzy Příjemné prostředí a dobrý tým lidí
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Mzda: 30 000 - 35 000 Kč / měsíc

Region: Olomoucký kraj

Obor: Řemesla, výroba, Řemesla, výroba, Výroba, průmysl