Typ nabídky

Minimální mzda

Technik v oblasti údržby strojů a zařízení - ranní směna

referenční číslo: 52843 | aktuálnost: 08.04.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Máte předchozí zkušenost na technické pozici v oddělení údržby? Hledáte práci, která bude z větší části administrativní, ale občas zaběhnete i do výroby? Pokud vás pracovní pozice oslovila, pošlete nám svůj životopis.
správa systému preventivní údržby příprava podkladů pro preventivní údržbu pravidelná kontrola pracoviště - pravidelné audity komunikace s externími partnery - např. ohledně spotřeby energie, revizí plánování pravidelných revizí plánování zásahů na výrobních linkách ve spolupráci s údržbou dohled nad BOZP a PO na pracovišti podílení se na optimalizaci a zlepšování výrobních procesů pravidelný reporting - k vyhodnocení příležitostí, snížení nákladů spolupráce s dodavatelskými firmami

Požadujeme

ukončené SŠ vzdělání technického směru předchozí zkušenost s údržbou výrobních strojů zkušenosti s řízením BOZP a PO ve výrobě (velkou výhodou) angličtina na mírně pokročilé úrovni

Nabízíme

kvartální bonusy k fixnímu platu odměny v podobě mimořádné prémie 25 dní dovolené sick days příspěvek na stravování příspěvek na penziní připojištění možnost profesního růstu důkladné zaškolení na pozici jazykové a vzdělávací kurzy v pracovní době práce na ranní směnu
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Plzeňský kraj

Obor: Řemesla, výroba, Výroba, průmysl