Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Technik údržby | Vhodné i pro juniory!

referenční číslo: 53577 | aktuálnost: 02.05.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Aktuálně hledáme nového kolegu na pozici Servisního technika pro nadnárodní společnost, která je lokalitně na Hodonínsku. Pozice je vhodná i pro juniory! Závod se věnuje výrobě konektorů využívaných zejména do řídích jednotek a bezpečnostních prvků. Budete se věnovat zejména údržbě závodu od chodu a dodávek energií až po obsluhu vzduchotechniky a klimatizací. Zaujala Vás nabídka? Tak čtěte dále.
Zajišťovat chod a dodávky energií pro výrobu/provoz a chod strojoven chlazení a chladících jednotek firmy Obsluhovat rozvody VN a NN, vzduchotechnik, klimatizací apod. Zajišťovat preventivní údržbu Spolupracovat s externími firmami Pracovat na směnný provoz (ranní/noční)

Požadujeme

SOU/SŠ v oboru elektro Elektro vyhláška č.194/2022 (bývalá vyhláška 50) Řidičský průkaz skupiny B Manuální zručnost

Nabízíme

Týden dovolené navíc Dvousměnný provoz (ranní/noční) Zaměstnanecké slevy v prodejnách elektroniky Dotované závodní stravování Věrnostní odměnu a stabilizační příspěvek Vzdělávací kurzy a školení Příspěvek na péči o zdraví Příspěvek na volnočasové aktivity Mobilní telefon Další benefity
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Technika, elektrotechnika