Typ nabídky

Minimální mzda

Technik údržby - vhodné i pro absolventy

referenční číslo: 49972 | aktuálnost: 07.04.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Hledáme technika údržby, který společnosti pomůže udržovat a zajišťovat správnou funkci montážních linek a výrobních strojů. Tato role je klíčová pro udržení provozu podniku a minimalizaci výpadků. Pokud vás zajímá oblasti údržby a oprav strojů a zařízení a jste ochotní pracovat v dynamickém prostředí, tato pozice je určená právě pro vás. Pozice je vhodná i pro absolventy
Zodpovědnost za mechanické a elektromechanické aspekty provozu výrobních strojů a montážních linek. Zajištění plánovaných i nahodilých oprav Návrhy a implementace technických řešení pro zlepšení bezpečnosti a produktivity práce, snížení nákladů. Správa technické dokumentace a tvorba záznamů o problémech. Přispívání k neustálému zlepšování výrobních procesů.

Požadujeme

SŠ technického směru Znalost MS Office (Excel, Word) Zkušenosti z oblasti výroby a technologie výhodou Elektro vyhláška výhodou

Nabízíme

25 dní dovolené Bonusy ke mzdě za dobře odvedenou práci Stravování zdarma Příspěvek na penzijní připojištění Příspěvek na dopravu Pracovní poměr na dobu neurčitou
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Plzeňský kraj

Obor: Výroba, průmysl