Typ nabídky

Minimální mzda

Technik údržby - směnný provoz (35 - 40.000 Kč)

referenční číslo: 41133 | aktuálnost: 26.06.2023

Advantage Consulting, s.r.o.

Hledáte novou pracovní výzvu? Máte SŠ/SOU vzdělání a alespoň 2 roky praxe v oboru? Vlastníte platnou vyhlášku č. 50/1978?

Ano? Pak jste pro nás ideální kandidát/-ka!

Nadnárodní společnost s dlouholetou tradicí hledá pracovníka/pracovnici na pozici:

TECHNIK ÚDRŽBY - SMĚNNÝ PROVOZ (35 - 40.000 Kč)

Náplň práce

  • Zabezpečení plynulého chodu výrobních strojů
  • Analýza poruchy a její následné odstranění
  • Preventivní údržba elektrických zařízení
  • Ochota pracovat na 2 směny
  • Komunikace s dalšími odděleními

Požadujeme

  • SOU/SŠ v oboru elektro
  • Vyhlášku č. 250/2021 (bývalá 50/1978 Sb.) §6
  • Praxi v údržbě a opravách elektrických zařízení
  • Schopnost pracovat samostatně, spolehlivost
  • Zodpovědný přístup k práci

Nabízíme

  • Týden dovolené navíc
  • 13.plat
  • Firemní stravování
  • Příspěvek na penzijní pojištění
  • Podnikové akce
  • Pozice je vhodná pro muže i ženy
  • Místo výkonu práce: Břeclavsko

Mzda: 35 000 - 40 000 Kč / měsíc

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Řemesla, výroba, Technika, elektrotechnika, Automobilový průmysl